AHMET GÜNDÜZ : Kurucumuz AHMET GÜNDÜZ Marka & Patent Vekili ve Yeminli Mali Müşavir & Sorumlu Bağımsız Denetçi olup, Uşak İlinin Banaz İlçesinde 1972 yılında doğdu. İlkokul ve ortaokul hayatını Uşak İlinin Banaz İlçesinde, Lise öğrenimini Uşak Ticaret Lisesini birincilikle tamamladı. İTÜ Sakarya Muhasebe Meslek Yüksek Okulunu da birincilikle bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi.

 

Eğitim hayatını hem okuyup, hem de çalışarak tamamladı. 1991-1995 Yıllarında Mali Müşavirlik Firmasında çalıştı. 1995 Yılında Serbest Muhasebeci, 1996 Yılında S.Muh.Mali Müşavir, 2008 Yılında Yeminli Mali Müşavir Ruhsatını, 2014 Yılında Bağımsız Denetçi Yetkilerini aldı. 

 

Toptancı Halleri, Denetim, UFRS konularında deneyim sahibi olan Yeminli Mali Müşavir Ahmet GÜNDÜZ ayrıca Marka – Patent Vekilidir. Marka-Patent ve Fikri Haklar konusunda Mevzuat ve Sınavlara hazırlık kitabını yazdı. Vergi ve Mesleki konularda yayınlanmış bir çok makaleleri mevcuttur.

 

Marka & Patent Vekili ve Yeminli Mali Müşavir & Sorumlu Bağımsız Denetçi Ahmet GÜNDÜZ, Uluslararası Ticaret, Bağımsız Denetim, Vergi Denetimi ve Revizyon, Şirket Birleşmesi, Şirket Tasfiyeleri, Şirket Kurumsallaşması konularında çalışmalarında devam etmektedir.

 

Marka & Patent Vekili ve Yeminli Mali Müşavir & Sorumlu Bağımsız Denetçi Ahmet GÜNDÜZ, Ülkemizin değerlerine bağlı, yaratıcı, üretken, disiplinli bir ekip çalışmasının ve takım ruhunu önemseyen bir kişiliği ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

NİLÜFER GÜNDÜZ :Kurucumuz NİLÜFER GÜNDÜZ 1978 İstanbul Kadıköy'de doğdu. Evli ve 2 çocuk annesi olan NİLÜFER GÜNDÜZ, Gülizar Zeki Obdan Anadolu Lisesini 1996 yılında, Üniversiteyi 2015 yılında bitirdi.

 

1999 Yılında AdresPosta İletişim Hizmetleri firmasını kurdu. 19.06.2006 Yılında Pendik Patent ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.’nin de kurucusu olan Nilüfer GÜNDÜZ, 2016 Yılında Şirketin adını ADEN Patent ve Eğitim Danışmanlık A.Ş.’ne değiştirerek, hem Fikri Haklar konusunda hem de Eğitim Hizmetleri konusuna yönelmiştir.

 

Aktif bir kişiliği olan Nilüfer GÜNDÜZ, 2015 yılında Siyaset Akademisi Eğitimini ve Öğrenci Koçluğu Eğitimini alarak vizyonunu değişik konularla zenginleştirdi.

 

ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş